G

assprings

+38 (068) 699-25-45
+38 (093) 00-40-205

Що таке газові пружини та їх застосування

Газові пружини FA Krosno полегшують повсякденне життя кожного з нас. Ми користуємося ними щодня часто несвідомо. 

Газові пружини використовуються в конструкціях автомобілів, де вони зрівноважують вагу відкритих дверей і кришок багажників. Газові пружини застосовуються також в меблевій промисловості, машинобудуванні, у медичному і в аерокосмічному обладнанні. Перевагою газових пружин в порівнянні із звичайними металевими є те, що у них з часом не змінюється коефіцієнт жорсткості. Це робить їх зручними для використання Газові упори помагают нам при підніманні кришок багажника, відкритті слухових вікон або дверцята кухонних шафок, коли піднімаємо сидіння офісного крісла, а також коли їдемо на автобусі. Широко вони використовуються в сільськогосподарських машинах. Вони корисні всюди там де потрібна сила для піднімання різного типу кришок, дверцят або інших елементів таким способом, щоб людська сила була найменша, а рух найбільш плавним та контрольованим . Газові амортизатори FA Krosno розробленні спеціально для використання на вулиці при низьких температурах, тому  найчастіше застосовуються в транспортній промисловостіі.

Сьогодні більшість автомобілів забезпечено принаймні двома газовими упорами.

 

Ми пропонуємо найширший вибір газових пружин

Для конкретної марки та моделі автомобіля користуємось каталогом. Якщо ви не знайшли потрібного амортизатора тоді скористайтесь кнопкою "Підбір по розміру".Так само можна замовити тип кріплення . 

У нашій пропозиції Ви знайдете два типи газових пружин - з динамічним і гідравлічним демпфіруванням.

Газові упори виготовляються як вузол циліндра тиску з штоком поршня, закінченим різними наконечниками залежно від способу кріплення. Сила упору (F1) відповідає величині тиску азоту, що знаходиться в циліндрі, помноженої на площу перерізу штока поршня. На відміну від звичайних металевих пружин, пружним елементом служить газ, що знаходиться в циліндрі і періодично стискається поршнем під дією прикладеного до нього зусилля.

Газові пружини FA Krosno полегшують повсякденне життя кожного з нас. Ми користуємося ними щодня часто несвідомо. 

Газові пружини FA Кросно є перевіреним і надійним продуктом. Кращим доказом якості є визнання серед клієнтів на вторинному ринку, а також європейськими виробниками автомобілів, автобусів, тракторів, тощо. 

© 2019 All right reserved gassprings.com.ua
Яндекс.Метрика