G

assprings

+38 (068) 699-25-45
+38 (093) 00-40-205

Типи газових пружин

У нашій пропозиції Ви знайдете два типи газових пружин - з динамічним і гідравлічним демпфіруванням.

У разі динамічного демпфірування упор уповільнює плавно , що призводить до дуже делікатної зупинки кришки або іншого предмета . Упори з гідравлічним демпфіруванням сповільнюються більш різко , хоча так само ефективно . Упори з динамічним демпфіруванням і гідравлічним демпфіруванням відрізняються один від одного перш за все способом монтажу. Упори з динамічним демпфіруванням монтуються в будь-якому положенні , а упори з гідравлічним демпфіруванням , з метою гарантії правильної роботи , повинні бути монтовані штоком вниз(позначаються стрілкою та словом BODY що означає тіло).

Спосіб демпфірування можемо підібрати залежно від вимог клієнта.

Газові упори відрізняються також такими параметрами як: довжина, крок, сила, товщина штока поршня і циліндра. Нижче знайдете параметри упорів які виготовляються фірмою FA Krosno.

Ми пропонуємо найширший вибір газових пружин

Для конкретної марки та моделі автомобіля користуємось каталогом. Якщо ви не знайшли потрібного амортизатора тоді скористайтесь кнопкою "Підбір по розміру".Так само можна замовити тип кріплення . 

У нашій пропозиції Ви знайдете два типи газових пружин - з динамічним і гідравлічним демпфіруванням.

Газові упори виготовляються як вузол циліндра тиску з штоком поршня, закінченим різними наконечниками залежно від способу кріплення. Сила упору (F1) відповідає величині тиску азоту, що знаходиться в циліндрі, помноженої на площу перерізу штока поршня. На відміну від звичайних металевих пружин, пружним елементом служить газ, що знаходиться в циліндрі і періодично стискається поршнем під дією прикладеного до нього зусилля.

Газові пружини FA Krosno полегшують повсякденне життя кожного з нас. Ми користуємося ними щодня часто несвідомо. 

Газові пружини FA Кросно є перевіреним і надійним продуктом. Кращим доказом якості є визнання серед клієнтів на вторинному ринку, а також європейськими виробниками автомобілів, автобусів, тракторів, тощо. 

© 2019 All right reserved gassprings.com.ua
Яндекс.Метрика