G

assprings

+38 (068) 699-25-45
+38 (093) 00-40-205
info » Доставка та оплата

Кур’єрськими службами по Україні. Доставка у інші міста України проводиться за допомогою кур’єрських служб. Вартість доставки - за тарифами обраного перевізника оплачується покупцем при отриманні товару. Доставка товару здійснюється після 100% попередньої проплати у відповідності з рахунком-фактурою (квитанцією) або наложеним платежем при отриманні товару.Ми працюємо з усіма найбільшими кур’єрськими службами: «Нова Пошта», «Автолюкс», «Нічний Експрес»,  «Міст Експрес», "Укр пошта",Delivery, САТ - просто оберіть найбільш зручну для Вас.Номер декларації буде надісланий на наступний день після відправлення замовлення на електронну скриньку або телефон, вказаний при оформленні замовлення.Терміни доставки по Україні залежать від роботи конкретної транспортної компанії і місцезнаходження покупця.  Переважно це 1-3 робочих дні (термін доставки відраховується з моменту надходження коштів на наш рахунок). Товар доставляється у представництво транспортної компанії того міста, де ви проживаєте. Якщо замовлення надійшло після 16:00 год., то воно буде відправлене на наступний робочий день. У суботу та неділю товари не відправляються.

Увага! оплата проводиться тільки у національній валюті - гривні.

При отриманні товару обов’язково мати при собі документ, що засвідчує особу.Якщо у Вас виникли запитання стосовно здійснення оплати, або Ви бажаєте здійснити оплату іншим способом, будь-ласка, звертайтесь до наших менеджерів за вказаними телефонами у розділі Контакти.

меню 3 дилерам (Спеціальні пропозиції для гуртових покупців та дилерів;Система знижок для постійних клієнтів та автоклубів;Велика кількість запчастин на власному складі;Прямі поставки запчастин від виробника;Оперативна обробка замовлень;Запрошуємо до співпраці.

Ми пропонуємо найширший вибір газових пружин

Для конкретної марки та моделі автомобіля користуємось каталогом. Якщо ви не знайшли потрібного амортизатора тоді скористайтесь кнопкою "Підбір по розміру".Так само можна замовити тип кріплення . 

У нашій пропозиції Ви знайдете два типи газових пружин - з динамічним і гідравлічним демпфіруванням.

Газові упори виготовляються як вузол циліндра тиску з штоком поршня, закінченим різними наконечниками залежно від способу кріплення. Сила упору (F1) відповідає величині тиску азоту, що знаходиться в циліндрі, помноженої на площу перерізу штока поршня. На відміну від звичайних металевих пружин, пружним елементом служить газ, що знаходиться в циліндрі і періодично стискається поршнем під дією прикладеного до нього зусилля.

Газові пружини FA Krosno полегшують повсякденне життя кожного з нас. Ми користуємося ними щодня часто несвідомо. 

Газові пружини FA Кросно є перевіреним і надійним продуктом. Кращим доказом якості є визнання серед клієнтів на вторинному ринку, а також європейськими виробниками автомобілів, автобусів, тракторів, тощо. 

© 2019 All right reserved gassprings.com.ua
Яндекс.Метрика